دسته بندی موضوعی

اطلاعیه شماره 28


به اطلاع کلیه داوطلبین استخدامی مجموعه بنیاد علوی می‏رساند، نفرات برگزیده آزمون کتبی استخدامی آن مجموعه، به شرح مشخصات ذیل در تواریخ ذکر شده، به همراه اصل و کپی کلیه مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی، رزومه و گواهینامه دوره‎های آموزشی ذکر شده در هنگام ثبت‎نام به نشانی: "تهران، خیابان کریمخان زند، کوچه شهید گلابی، ساختمان علوی، طبقه پنجم، واحد منابع انسانی"، مراجعه نمایند.

لیست نفرات برگزیده جهت شرکت در مصاحبه تخصصی استخدامی بنیاد علوی

 
 

ردیف

گروه آزمونی

نام

نام خانوادگی

تاریخ مصاحبه

ساعت مصاحبه واحد درخواست کننده

تکمیل مدارک توسط واحد اداری

 

1

ارزیابی و برنامه ریزی اقتصادی

علی

فرد کریمیان

96/10/10

9-9:30

9:30-10

 

2

ارزیابی و برنامه ریزی اقتصادی

سید امیر

حمزه میرخشتی

96/10/10

9:30-10

10-10:30

 

3

ارزیابی و برنامه ریزی اقتصادی

محمد

وردی چاری

96/10/10

9:30-10

10-10:30

 

4

اسناد

مژگان

فلاح یساولی

96/10/11

13-13:30

13:30-14

 

5

اسناد

خدیجه

تقدیر

96/10/11

13:30-14

14:14:30

 

6

امور دفتر و بایگانی

مهدی

رجبی چاورچی

96/10/11

15-15:30

15:30-16

 

7

امور دفتر و بایگانی

حسین

صیامی اصل

96/10/11

15:30-16

16-16:30

 

8

امور قراردادها

مرتضی

احمدخانی

96/10/13

10-10:30

10:30-11

 

9

امور قراردادها

محمد

اکبری ثانی

96/10/13

10:30-11

11-11:30

 

10

آمار

صادق

گلی حاجی بابا

96/10/10

10-10:30

10:30-11

 

11

آمار

فیروز

فکری اجیرلو

96/10/10

10:30-11

11-11:30

 

12

پیگیری

سید محمد

شفیع لطیفی

96/10/11

14-14:30

14:30-15

 

13

پیگیری

محمد

زینالو

96/10/11

14:30-15

15-15:30

 

14

پیمان رسیدگی

حجت اله

ارفع الرفیعی

96/10/13

9-9:30

9:30-10

 

15

پیمان رسیدگی

علی

حمزه

96/10/13

9:30-10

10-10:30

 

16

تعاون

مهدی

اسمعیلی خوشمردان

96/10/12

10-10:30

10:30-11

 

17

تعاون

محمد جعفر

بهرامی پور خوشکار

96/10/12

10:30-11

11-11:30

 

18

جذب و مشارکت های مردمی

مهدی

دولت آبادی

96/10/13

11-11:30

11:30-12

 

19

جذب و مشارکت های مردمی

محمد طاهر

رستمی

96/10/13

11:30-12

13-13:30

 

20

جذب و مشارکت های مردمی

محسن

حبیبی

96/10/12

11-11:30

11:30-12

 

21

جذب و مشارکت های مردمی

مهدی

فاضلی

96/10/12

13-13:30

13:30-14

 

22

حسابداری

زهرا

پارنج

96/10/11

11-11:30

11:30-12

 

23

حسابداری

مرضیه

کارخانه یوسفی

96/10/11

11:30-12

12-12:30

 

24

حسابداری

الهام

رحمتی

96/10/11

11:30-12

12-12:30

 

25

دفترداری و تنظیم حسابها

مهدی

میر

96/10/11

10-10:30

10:30-11

 

26

دفترداری و تنظیم حسابها

محسن

مفتونیان

96/10/11

10:30-11

11-11:30

 

27

رایانه

محمد رضا

خلقی

96/10/13

13-13:30

13:30-14

 

28

رایانه

صدیقه

شکری

96/10/13

13:30-14

14-14:30

 

29

رایانه

محمد

فتاحی

96/10/10

11-11:30

11:30-12

 

30

رایانه

مجتبی

جلالی

96/10/10

13-13:30

13:30-14

 

31

عمران

محسن

محمودی

96/10/12

14:30-15

15-15:30

 

32

عمران

مصطفی

مرادی

96/10/12

15-15:30

15:30-16

 

33

عمران

وحید

حسن زاده

96/10/12

15:30-16

16-16:30

 

34

عمران

حامد

تقوائی یزدلی

96/10/12

16-16:30

16:30-17

 

35

عمران

محمد

مرادیان

96/10/10

15-15:30

15:30-16

 

36

عمران

مهدی

مدنی

96/10/10

15:30-16

16:30-17

 

37

مسئول دفتر

محمد رضا

بشیری

96/10/12

9-9:30

9:30-10

 

38

مسئول دفتر

حسین

نایب

96/10/12

9:30-10

10-10:30

 

39

مسئول دفتر

علیرضا

صادقی نیارکی

96/10/10

13-13:30

13:30-14

 

40

مسئول دفتر

افشین

حاجی طرخانی

96/10/10

13:30-14

14-14:30

 

41

مسئول دفتر

محسن

توحید لو

96/10/11

9-9:30

9:30-10

 

42

مسئول دفتر

محمد

بلوچی

96/10/11

9:30-10

10-10:30

 

43

معماری

عبدالرضا

فاضلی

96/10/12

13:30-14

14-14:30

 

44

معماری

بهناز

فتحی گللو

96/10/12

14-14:30

14:30-15

 

45

مکانیک

جواد

عمرانی

96/10/10

14-14:30

14:30-15

 

46

مکانیک

ابوالفضل

خوش طینت

96/10/10

14:30-15

15-15:30

 

47

مکانیک

علیرضا

نصیری کیا

96/10/10

15-15:30

15:30 - 16